Nasıl Başvurulur ? Süreç Nasıl İlerler ?

AREL PAM

ARELPAM’a Nasıl Başvurulur?

 

Sefaköy Yerleşkesinde yer alan ArelPAM Klinik Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde verilen terapi ve psikolojik danışmanlık hizmetinden yararlanmak için (0212) 540 96 96 / Dahili: 2256 ile (0534) 984 97 43 numaralı telefonları arayarak ya da pam.arel.edu.tr internet adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Merkezimiz talebinize uygun destek hizmetini almanız için size yardımcı olacaktır.

 

Merkezin işleyişi çerçevesinde psikologla yapacağınız ilk görüşme tarihinin belirlenmesi 1 ila 2 hafta sürebilmektedir.

 

Süreç nasıl ilerler?

 

ARELPAM’ı aradığınızda sizden iletişim bilgileriniz, görüşmeye gelebileceğiniz gün ve saat bilgisi ve yardım almak istediğiniz konu hakkında kısa bir bilgi alınır. Daha sonra psikologların randevu programına göre belirlenecek randevunuz verilir ve geri aranarak bilgilendirilirsiniz. Görüşme yapmayı tercih ettiğiniz bir psikologla randevu almak isterseniz, birimle iletişime geçerken bu bilgiyi paylaşınız.

 

Randevu gün ve saatinde İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Yerleşkesi 4. Katta bulunan ARELPAM’da psikoloğunuz sizi bekliyor olacaktır. Görüşmelerinizi psikoloğunuzla belirleyeceğiniz gün ve saatlerde sürdürebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ :

 

Randevu değişikliği veya iptal talebinizi en az 1 gün önceden merkezi arayarak bildirmeniz gerekmektedir.

 

Merkezimiz yaz döneminde (Temmuz-Eylül arası) hizmet vermemektedir.